034

Dupla jest to firma, której chyba żadnemu z akwarystów nie trzeba przedstawiać. Jej długie doświadczenie i pobyt na rynku pozwolił zbudować trwałą i solidną markę. Dupla słynie z doskonałej jakości podłoży, nawozów, testów oraz wszelkiego rodzaju akcesorii zarówno do akwarystyki słodkowodnej jak i morskiej. Podłoża takie jak Dupla Ground, słyną z tego iż nie zmieniają parametrów wody. Testy Dupla znane są natomiast z dokładności wykonywanych pomiarów. Połączenie tych zalet z rozsądną ceną sprawiło, iż pozycja Dupli jako jednego z liderów rynku akwarystycznego zarówno w Europie jak i na całym Świecie od wielu lat pozostaje niezachwiana.

 

030 031

 

032 033

 

____________________________________________________________________________________________________

 

ferka_logo

 

Kapsuły    Ferka Rosetta jest   to   nawóz    w postaci  kapsułki pod korzenie przeznaczony dla roślin akwariowych. Został on opracowany  specjalnie dla roślin rozetowych (Żabienice, Kryptokoryny) jak również  trawnikowych (Eleocharis, Glossostigma itp.)  i Blyxy. Rosetta zapewni roślinom w Twoim akwarium soczyste i żywe kolory,  mocny i zdrowy system korzeniowy jak również zagwarantuje bujny wzrost.  Kapsuły Rosetta oprócz kompletnego nawożenia makroelementowego i mikroelementowego zawierają biostymulatory, które stymulują krzewienie i zmniejszają stres roślin po przycięciu. Rosetta to drobny proszek zapakowany w kapsułkę, która rozpuszcza się w czasie krótszym niż 15 minut od momentu zaaplikowania w podłoże i od razu zaczyna nawozić rośliny. Rosetta sprawi, że uprawa wielu wymagających roślin stanie się dla Ciebie prosta. Rosetta przeznaczona jest dla roślin zielonych jak również czerwonych
Stosowanie         
Kapsułki najlepiej i najwygodniej umieszczać w podłożu przy pomocy pęsety. Jeśli posiadamy w akwarium grubą warstwę podłoża nie należy wtedy umieszczać kapsułek głębiej niż 10 cm. Rosettę należy aplikować w podłoże co około 4-5 tygodni. Kapsułki Rosetta pozwalają na nawożenie obszaru o średnicy 12 cm.

ferka1

 

 

Kapsuły Stemma jest to nawóz w postaci kapsułki pod korzenie przeznaczony dla roślin akwariowych. Został on opracowany specjalnie dla roślin łodygowych. Stemma zapewni roślinom w Twoim akwarium soczyste i żywe kolory, mocny i zdrowy system korzeniowy jak również zagwarantuje bujny wzrost. Kapsuły Stemma oprócz kompletnego nawożenia makroelementowego i mikroelementowego zawierają biostymulatory, które stymulują krzewienie jak również wykształcanie młodych stożków u przyciętych roślin.. Stemma to drobny proszek zapakowany w kapsułkę, która rozpuszcza się w czasie krótszym niż 15 minut od momentu zaaplikowania w podłoże i od razu zaczyna nawozić rośliny. Stemma sprawi, że uprawa wielu wymagających roślin stanie się dla Ciebie prosta. Stemma przeznaczona jest dla roślin zielonych jak również czerwonych.
Stosowanie         
Kapsułki najlepiej i najwygodniej umieszczać w podłożu przy pomocy pęsety. Jeśli posiadamy w akwarium grubą warstwę podłoża nie należy wtedy umieszczać kapsułek głębiej niż 10 cm. Stemmę należy aplikować w podłoże co około 4-5 tygodni. Kapsułki Stemma pozwalają na nawożenie obszaru o średnicy 12 cm.

ferka2

 

Zarówno kapsółki Stemma jak i Rosetta sprzedajemy na sztuki.

__________________________________________________________________________________________

 

021

W ofercie Naszego sklepu pojawiły się nowe produkty do akwarystyki słodkowodnej firmy BLAU aquaristic. Firma od dłuższego czasu zajmuje się produkcją sprzętu oraz akcesorii do akwarystyki morskiej. Jako jedyni w tym momencie posiadamy nowe produkty przeznaczone do akwarii słodkowodnych. Polecamy odwiedzenie Naszego sklepu w celu zaznajomienia się z ofertą, lub odwiedzenie Naszych aukcji internetowych na allegro (użytkownik murenalublin).

 

001 002

004 006

003

 

________________________________________________________________________________________________

 

 

022

Seachem to rewelacyjne preparaty oraz testy do akwarytstyki zarówno słodkowodnej jak i morskiej. Amerykańska firma Seachem założona przez pasjonatów oferuje od 26 lat prawdziwie rewolucyjne rozwiązania poparte badaniami we własnych laboratoriach ich nawozy akwarystyczne, preparaty bakteryjne, testy, podłoża, materiały filtracyjne wytyczają nowe kierunki rozwoju akwarystyki.

007 010

011

 

 

_______________________________________________________________________________________________

 

 

024

Firma Microbe-Lift posiada swoje ekologiczne laboratoria na całym świecie. Największą zaletą, wyróżniającą ich produkty jest ich ekologiczność. Produkty Microbe-Lift to wszelkiego rodzaju preparaty zawierające żywe kultury bakterii, które nawet w małych zbiornikach potrafią utrzymać sprzyjające dla rozwoju życia środowisko.

 

029

 

014 015

__________________________________________________________________________________________

 

 

025

Takashi Amamno to postać, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Pełna gama produktów firmy ADA jest juz dzieki Naszemu sklepowi, dostępna również w Lublinie. Zapraszamy na zakupy wyśmienitych podłoży z cyklu Aqua Soil "Amazonia", "Amazonia II", "Malaya", nawozów, Penaców, zestawów CO2 itp. W ofercie posiadamy również korzenie oraz kamienie firmy Ada, których doskonały wygląd, właściwości chemiczne oraz zawarte w nich minerały idealne m.in. dla krewetek, nie tylko wzbogacą wizualnie każdy zbiornik wodny ale i ułatwią hodowlę zarówno doświadczonemu jak i początkującemu akwaryście.

 

028

 

027

 

017

 

026

 

016

 

Oficjalny Dystrybutor

ada1

Oficjalny Dystrybutor

Amazonia

Oficjalny Dystrybutor

ada